Tuesday, July 17, 2012

Angus Stone - 'Broken Brights' (2012)

'Broken Brights' to pierwszy album Angusa wydany wyłącznie pod własnym nazwiskiem. Wraz z siostrą nagrał wcześniej jako Julia & Angus Stone dwie małe płytki oraz dwa studyjne LP: 'A Book Like This' (2007) oraz 'Down The Way' (2010), z których muzykę znajdziecie TUTAJ. Potem artystyczne drogi australijskiego rodzeństwa się rozeszły. Pod pseudonimem Lady of the Sunshine z grupą przyjaciół Angus wydał też w 2009r. album zatytułowany 'Smoking Gun', którego można posłuchać w serwisie Soundcloud.Najnowsza 'debiutancka' płyta Angusa Stone'a ukazała się w Europie 16 lipca i zawiera 13 folk-rockowych kompozycji jego autorstwa. Płyty możecie w całości posłuchać w odtwarzaczu poniżej. Po więcej informacji odsyłam na stronę domową oraz na facebook.

Broken Brights by Angus Stone

3 comments:

  1. Zawsze lubiłem to rodzeństwo, więc trochę szkoda, że drogi im się rozeszły. Choć solowy Angus brzmi znakomicie. Dzięki za polecenie!

    ReplyDelete
  2. to nie jest jego pierwsza solowa płyta... wcześniej wydał lady of the sunshine...

    ReplyDelete
  3. stąd też słowo 'debiutancka' w cudzysłowiu a zaraz w pierwszym zdaniu informacja: ''Broken Brights' to pierwszy album Angusa wydany wyłącznie pod własnym nazwiskiem.

    ReplyDelete

Search This Blog

Blog Archive