Wednesday, November 10, 2010

Red Box - Plenty (2010)

Pamiętacie jeszcze ten zespół? W połowie lat '80-tych głównie za sprawą radiowej Trójki z wypiekami na twarzy wsłuchiwaliśmy się w ich przeboje "Saskatchenwan", "Chenko" czy "For America". Zdążyli nagrać dwie płyty po czym słuch o nich zaginął.
Aż do teraz. Oto bowiem pod koniec października na rynku pojawiła się zupełnie nowa płyta Red Box pt. "Plenty". Simon Toulson-Clarke, lider zespołu i producent co prawda o 20 lat starszy ale najwyraźniej wciąż jest pełen twórczej energii.
"Plenty" nie jest z pewnością tak przebojowa jak dwie poprzednie płyty, nie brak jednak na niej ciekawej muzyki. Pięciu utworów z tej płyty możecie posłuchać na Soundcloud. Tych z was, którzy chcieliby o zespole dowiedzieć się więcej a przede wszystkim przypomnieć sobie stare przeboje Red Box odsyłam na ich stronę domową oraz do profilu na MySpace. Polecam

4 comments:

  1. BARDZO MIŁE DLA UCHA ... JESTEM UZALEŻNIONA OD MUZYKI , CUDOWNE UCZUCIE :)POZDRAWIAM I PROSZĘ O WIĘCEJ :)

    ReplyDelete
  2. Wujek uwielbia Red Box od czasów ,,Chenko''.Już myślałem,że jedyne na co można czekać w związku z tym zespołem to reedycja albumu ,,Motive'' anonsowana na wiosnę 2011 roku,a tu taka miła niespodzianka.Nie jest to klasa ,,The Circle And The Square'',ale miła to muzyczka.Podpisano:Wujek Steruś.

    ReplyDelete
  3. bunkrów nie ma ale też jest zajebiście

    ReplyDelete

Search This Blog

Blog Archive