Monday, October 18, 2010

Sara Tavares powraca na scenęZnakomita portugalska wokalistka rodem z Wysp Zielonego Przylądka, Sara Tavares w lutym tego roku przeszła skomplikowaną operację. Z powodu złego stanu zdrowia artystki odwołano m.in. jej koncert na tegorocznym Warszawskim Festiwalu Skrzyżowanie Kultur zastępując ją w ostatniej chwili Mayrą Andrade. Na szczęscie wygląda na to, że Sara powraca do zdrowia i na scenę. 1 października wystąpiła poraz pierwszy od operacji na World Day of Music w Palacio de Belem w Lizbonie. Fragment tego występu możecie znaleźć TUTAJ. Ja zaciskając mocno kciuki za powrót Sary do pełni sił i przyjazd do Polski zapraszam do posłuchania jej ubiegłorocznej fantastycznej płyty "Xinti". Album  znajdziecie w całości w odtwarzaczu poniżej dzięki serwisowi we7

2 comments:

  1. To fantastyczna wiadomość! Oby za jakiś czas przyjechała jednak do Polski!

    Tymczasem już niebawem jedną z jej piosenek (jeszcze z albumu "Balance") dostaniemy w prezencie na kolejnej składankowej płycie Marcina Kydryńskiego "Siesta 6".

    ReplyDelete
  2. fajnie, ze się pojawi na składance Siesty bo Sary nigdy dość. a tytulowa piosenka z 'Balance' to mój osobisty numer 1 w kategorii "pozytywne wibracje" :)
    http://www.youtube.com/watch?v=1C9mWN8vKHQ

    ReplyDelete

Search This Blog

Blog Archive